STANLEY Čerpadlo kalové 5-30mm 750W 8m 13500l/hod.  SXUP750PTE
Posledný kus na sklade
/
Kód produktu: SXUP750PTE
Autorizovaný predajca
Posledný kus na sklade
U vás na adrese - od 15.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 14.5.2026
Popis
Multifunkčné ponorné vodné čerpadlo STANLEY® 750 W.
  • Skladacie nohy umožňujú prevádzku v čistej aj špinavej vode.
  • Motor s nízkou spotrebou energie a tepelnou ochranou.
  • Termoplastická konštrukcia zaisťuje odolnosť voči korózii.
  • Plavákový spínač umožňuje rôzne aplikácie v normálnom alebo v automatickom režime.
  • Umožňuje odsávanie vody až po zostatkovú hladinu 5 mm pri použití v čistom režime.
  • Prípojky s rôznymi priemermi pre rôzne prietoky.
  • Ergonomická rukoväť na prenášanie.
Technické údaje
AR kód 51767
EAN kód 8016287517676
Výkon 750 W
Napájacie napätie 230 V ~ 50 Hz
Max. prietok 13500 l/h
Max. výtlak 8,0 m
Pracovný tlak 0,8 bar
Max. teplota vody 35 °C
Ochrana motora IP X8
Max. hĺbka ponoru 7 m
Zostatková hladina vody 5 / 32 mm
Max. veľkosť častíc Ø 5 / 30 mm
Priemer prípojky 1 - 1,25 - 1,5”
Dĺžka kábla 10 m
Netto hmotnosť 5,94 kg
Vonkajšie rozmery 222 x 175 x 385 mm