MAKITA Akumulátorový viazač armatúr - DTR180ZJ - Dodávané bez batérií a nabíjačky
Nedostupný
/
Kód produktu: DTR180ZJ
Autorizovaný predajca
Nedostupný
Odporúčané príslušenstvo
Všetky produkty
Všetky produkty
V košíku
MAKITA 199137-9 - Viazací drôt pre viazačky armatúr bez povrchovej úpravy
Na sklade
Akcia
V košíku
MAKITA 191A57-9 - Viazací drôt pre viazačky armatúr pozinkovaný
Na sklade
Akcia
3
Možnosť predĺženej záruky
Na tento produkt sa vzťahuje trojročná záruka
Pre presný postup, ako si zriadiť túto predĺženú záruku, navštívte našu stránku časté otázky.
Uplatnite predĺženú 3 ročnú záruku
  • Automatické viazanie tyčí jednou rukou v rôznych situáciách
  • Vhodné pre viazací drôt s priemerom 0,8 mm
  • Uzamykateľný prepínač pre nepretržitú prevádzku
  • Nastaviteľná sila utiahnutia 6 stupňov
  • XPT (ochranná technológia extreme) - chránená proti prachu a vode
Technické parametre
  • Akumulátor 18 V
  • Hmotnosť 2,6 kg
  • Rozmery (D x Š x V) 304 x 93 x 318 mm
Dodávané príslušenstvo
  • 821552-6 MAKPAC Systainer Typ 4
  • 839735-4 MAKPAC vnútro systainera
  • 346449-3 Háčik
  • 251314-2 Skrutka M4x12
  • 783208-8 imbusový kľúč 2,5 mm
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
BOSCH GTH 18V-14 - Akumulátorová sponkovačka do dreva sólo - 0601482801
Doprava zadarmo
DeWALT Akumulátorová podlahárska sponkovačka, priemer sponky 18Ga (1,25 mm) - DCN682D2
Na objednávku
Doprava zadarmo
DeWALT DCF414NT Nitovacka do 6,4mm aku
BOSCH GNH 18V-64 M - 0601481000 - Akumulátorová klincovačka - bez akumulátora a nabíjačky