DeWALT 18 Ga sponky pozink 35 x 13 mm 3000 ks DSTSX35Z
Posledné 3 kusy
/
Kód produktu: DSTSX35Z
Autorizovaný predajca
Posledné 3 kusy
U vás na adrese - od 14.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - ihneď
V košíku
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 57 G 57 mm, pozinkované
Nedostupný
V košíku
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK64 20G 38 mm pozinkované
Nedostupný
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 38 G 38 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 50G 1,2 mm, 50 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 40G 1,2 mm, 40 mm, pozinkované
Posledné 2 kusy
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 19G 1,2 mm, 19 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 45G 1,2 mm, 45 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 63 G 63 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 25G 1,2 mm, 25 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 44 G 44 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 16G 1,2 mm, 16 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 32 G 32 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 50 G 50 mm, pozinkované
Na externom sklade
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK64 20G 32 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 35G 1,2 mm, 35 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 50 NR 50 mm, ušlachtilá ocel
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 63 NR 63 mm, ušlachtilá ocel
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 30G 1,2 mm, 30 mm, pozinkované