DeWALT 18 Ga sponky pozink 25 x 13 mm 5000 ks DSTSX25Z
Posledný kus na sklade
/
Kód produktu: DSTSX25Z
Autorizovaný predajca
Posledný kus na sklade
U vás na adrese - od 15.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 14.5.2026
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
V košíku
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 16G 1,2 mm, 16 mm, pozinkované
Nedostupný
V košíku
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 50 NR 50 mm, ušlachtilá ocel
Nedostupný
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 45G 1,2 mm, 45 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 30G 1,2 mm, 30 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 32 G 32 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 57 G 57 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 38 G 38 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 19G 1,2 mm, 19 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 63 NR 63 mm, ušlachtilá ocel
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK64 20G 32 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 44 G 44 mm, pozinkované
BOSCH 2607000098 - 4-dielna súprava pre sponkovačky
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 35G 1,2 mm, 35 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK64 20G 38 mm pozinkované
Na externom sklade
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 50 G 50 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 25G 1,2 mm, 25 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 63 G 63 mm, pozinkované
BOSCH Klinec, typ 48 1 609 200 393
Na externom sklade
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 50G 1,2 mm, 50 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 40G 1,2 mm, 40 mm, pozinkované