DeWALT 18 Ga sponky nerez 30 x 13 mm 3000 ks DSTSX30SE
Na objednávku
/
Kód produktu: DSTSX30SE
Autorizovaný predajca
Na objednávku
U vás na adrese - od 21.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 21.5.2026
V košíku
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 25G 1,2 mm, 25 mm, pozinkované
Nedostupný
V košíku
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 63 G 63 mm, pozinkované
Nedostupný
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 50 NR 50 mm, ušlachtilá ocel
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 50 G 50 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 57 G 57 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 19G 1,2 mm, 19 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 32 G 32 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 50G 1,2 mm, 50 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 45G 1,2 mm, 45 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 44 G 44 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 38 G 38 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 35G 1,2 mm, 35 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK64 20G 38 mm pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 40G 1,2 mm, 40 mm, pozinkované
Posledné 2 kusy
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 16G 1,2 mm, 16 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK64 20G 32 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 63 NR 63 mm, ušlachtilá ocel
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 30G 1,2 mm, 30 mm, pozinkované