DeWALT 18 Ga sponky nerez 25 x 13 mm 5000 ks DSTSX25SE
Na objednávku
/
Kód produktu: DSTSX25SE
Autorizovaný predajca
Na objednávku
U vás na adrese - od 21.5.2026
Vyzdvihnutie v predajni - od 21.5.2026
Na tento produkt ešte nebola napísaná recenzia
Podobné produkty
V košíku
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 38 G 38 mm, pozinkované
Nedostupný
V košíku
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 25G 1,2 mm, 25 mm, pozinkované
Nedostupný
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 32 G 32 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 50 NR 50 mm, ušlachtilá ocel
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 35G 1,2 mm, 35 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 30G 1,2 mm, 30 mm, pozinkované
BOSCH 2607000098 - 4-dielna súprava pre sponkovačky
BOSCH Klinec, typ 48 1 609 200 393
Na externom sklade
Na externom sklade
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK64 20G 32 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 63 NR 63 mm, ušlachtilá ocel
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK64 20G 38 mm pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 40G 1,2 mm, 40 mm, pozinkované
Posledné 2 kusy
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 45G 1,2 mm, 45 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 63 G 63 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 44 G 44 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 50G 1,2 mm, 50 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 19G 1,2 mm, 19 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 50 G 50 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou SK50 16G 1,2 mm, 16 mm, pozinkované
BOSCH Kolík so zápustnou hlavou 64-34 57 G 57 mm, pozinkované