Možnosti platby

Vyberte si spôsob platby, ktorý vám najviac vyhovuje. Faktúru/daňový doklad prikladáme k odoslanej zásielke ako súčasť balíka v originálnej forme.

 

Platba pri doručení kuriérovi tz. dobierka

Ak nechcete platiť za tovar vopred, môžete zaplatiť v hotovosti pri doručení  tovaru kuriérovi. Tovar hradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti alebo poštovému doručovateľovi. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky. Služba je spoplatnená na základe cenníka, minimálne však čiastkou 1 € s DPH.

 

Platba vopred na účet dodávateľa

Platbu vopred uskutočíte na základe údajov v objednávke, ktorú obdržíte e-mailom po objednaní tovaru a to bankovým prevodom, vkladom na účet alebo pomocou internetbankingu vlastnej banky. Najrýchlejší je prevod v rámci jednej banky. Prevod peňazí medzi dvoma bankami trvá približne 1-2 pracovné dni. Peniaze môžete vložiť aj priamo na náš účet.

 

On-line platobné systémy

Ak sa rozhodnete využiť on-line platobné systémy, budete po potvrdení objednávky presmerovaní na stránky internetbankingu vybranej banky. Môžete využiť nasledovné platobné systémy:

 • VeB Pay - Služba WEBpay ponúka bezpečné platby v prostredí internetu pre všetkých, ktorí majú Sberbank Online od Sberbank Slovensko.
 • TatraPay - Služba TatraPay umožňuje klientom Tatra banky platiť za tovar a služby prostredníctvom aktívnych služieb Internetbankingu.
 • OTP Pay - OTP Pay umožňuje bezhotovostnú platbu zákazníkom internetového obchodu prostredníctvom Internet bankingu OTP banky.
 • ČSOB Internet banking 24 - Služba umožňuje klientom ČSOB banky platiť za tovar a služby prostredníctvom aktívnych služieb Internetbankingu.

 

Platba platobnou kartou

Platby kartou sú jednou z najpopulárnejších platobných metód na svete. Obchodníci môžu prijímať platby kartami VISA a MasterCard od zákazníkov z celého sveta. Nemusíte mať u seba hotovosť ani vyberať z bankomatu, stačí použiť vašu kreditnú kartu a tovar zaplatiť on-line. Po dokončení objednávky budete presmerovaní na stránky TatraPay pre dokončenie platby. Priradenie k vašej objednávke prebehne v priebehu niekoľkých minút po úhrade.

Aké karty prijímame?

 • VISA Electron
 • VISA
 • Maestro
 • MasterCard
 • Dinners Club International

Ako u nás zaplatíte?

Pokiaľ sa rozhodnete využiť na platbu za vybraný tovar/služby Vašu platobnú kartu, v pokladni zvolíte typ platby - platobnou kartou. V nasledujúcom okne označte druh platobnej karty. Potom budete presmerovaný do našej spracovateľskej banky, ktorá Vás vyzve k zadaniu údajov o karte: číslo platobnej karty, dátum ukončenia platnosti karty, a CVV2/CVC2 – posledné trojčíslie predtlačené na podpisovom prúžku Vašej karty.

Tieto informácie zadávate priamo na platobnej stránke spracovateľskej banky, ktorá zaistí nerozlúštiteľný zakódovaný prenos dát a nám len vypíše výsledok autorizácie a dáva nám tým pokyn k vybaveniu objednávky. Týmto je odstránená možnosť zneužitia Vašej platobnej karty subjektom, od ktorého si tovar kupujete, a tiež zabraňuje voľnému prenosu nechránených dát vo verejnej počítačovej sieti.O výsledku transakcie ste informovaný e-mailom.

Pokiaľ nám banka nepotvrdí platbu Vašou kartou, môže to byť z nasledujúcich dôvodov :

 • údaje o platobnej karte neboli vyplnené správne
 • na Vašom účtu nemáte dostatok finančných prostriedkov alebo ste už vyčerpali limit pre internetové transakcie
 • Vaše karta nemá povolené použitie pre transakcie na internete. V tomto prípade je nutné sa obrátiť na Vašu banku.

 

Nákup na splátky

Nemáte pohromade dostatok finančných prostriedkov alebo len dávate prednosť splácaní malých čiastok pred zaplatením jedného veľkého obnosu? Využite výhodné splátkové programy splátkových spoločnosti Quatro a HomeCredit.
Po dokončení objednávky, vo formulári, ktorý sa pred vami objaví, vyplňte všetky informácie o vašej osobe, trvalom bydlisku, zamestnávateľovi, apod., ktoré požaduje splátková spoločnosť pre úspešné vybavenie úveru.

Všetky údaje sú považované za prísne dôverné, zadávate ich priamo na stránkach splátkovej spoločnosti. Bezprostredne po vyplnení a odoslaní formulára obdržíte informáciu o predbežnom schválení či zamietnutí. V niektorých prípadoch je žiadosť ešte ďalej spracovávaná a predaná k ďalšiemu posúdeniu. O jeho výsledku vás osobne informujeme.