Iba originálny tovar

Tovar , ktorý nájdete na našich stránkach pochádza priamo od slovenských dodávateľov jednotlivých značiek. S každým výrobcom máme uzavretú zmluvu o spolupráci a zastupujeme ich ako autorizovaný predajca. Táto skutočnosť našim zákazníkom garantuje že predávame len originálny tovar a poskytujeme všetky výhody ktoré konkrétna značka ponúka (záručna doba, zákaznicky servis, garanciu servisu, originálny návod v slovenskom jazyku ...) .

Ako garancia kvality výrobkov je takisto skutočnosť, že naša firma pôsobí na trhu už od roku 1993 a za ten čas sme obslúžili množstvo spokojných zákazníkov. V prípade, že by sme napriek týmto skutočnostiam a vzťahom s výrobcami nepredávali originálny tovar, boli by sme postihnutí štátnymi inštitúciami a čakal by nás súdny spor s výrobcom.

Nízke ceny

"Prečo máme také dobré ceny ?“ Jedna z najčastejších Vašich otázok. Ako je možné, že sme schopní ísť až do 70% zliav?
Odpoveď je pomerne jednoduchá. Na rozdiel od kamenných obchodov pracujeme s ďaleko menšími maržami. Nemusíme platiť drahé nájomné za veľký obchod v centre mesta, v obchodných domoch ... Nakupujeme vo veľkých množstvách, preto nám naši dodávatelia poskytujú výhodné nákupné ceny...

Preto sme schopní Vám dať tie najlepšie ceny.