Kto sme a prečo nakupovať od nás?

Od nášho vzniku robíme všetko pre to, aby zákazníci od nás odchádzali spokojní. To je náš každodenný cieľ.

V roku 2013 sme oslávili dvadsiate výročie

V roku 1993 bola založená spoločnosť BB Trade majiteľom Ing. Jánom Buchancom. Za ten čas sme si vybudovali u našich zákazníkov dobré meno a dôveru.  Internetový obchod Pomocnik bol spustený v roku 2010. Práve dobré meno a dôveru sa snažíme ďalej šíriť prostredníctvom portálu Pomocnik.sk.

 
 

Šesť kamenných predajní na Slovensku

Prvá kamenná predajňa predajňa bola založená v Martine. Momentálne máme v Martine 3 kamenné predajne a ďalšie v Žiline, Ružomberku a Poprade. Okrem toho sme veľkoobchodný partner množstva slovenských firiem a koncernov.

 
 
 

Autorizovaný partner svetových značiek

Za čas pôsobenia na trhu sa nám podarilo stať sa autorizovaným predajcom značiek ako Bosch, DeWALT, Honda, Makita, Stihl, Kärcher, Fiskars a mnoho ďalších. Priamo na ich stránkach si môžete overiť, že Ing. Ján Buchanec, BB Trade a Pomocnik.sk sú ich autorizovaným predajcom. Toto Vám dáva záruku, že tovar ktorý u nás kúpite je pravý , predávaný s možnosťou záručného servisu a vrátane všetkých výhod a služieb ktoré značka poskytuje.

 
 

Vlastný servis

Máme vlastný servis pre značky Stihl, Briggs & Stratton, Honda, Rioby, Kawasaki, Murray a servisné zmluvy s autorizovaným servisom každej značky čo ponúkame.

 

Vyškolený personál

Sme skutoční odborníci na tovar, ktorý predávame. Pravidelne navštevujeme školenia , meetingy a konferencie , ktoré výrobcovia organizujú. Okrem toho denne riešime špeciálne požiadavky zákazníkov a spolupracujeme s remeselníkmi a spoločnosťami od stavebného, drevospracujúceho až po strojarenský priemysel.

 
 

Sme firma ktorá žije!

Teambuilding? Nie, tak by som to nenazval. Okrem toho že sme kolegovia sme aj partia dobrých priaťelov. Priateľský vzťah máme aj s množstvom zákazníkov a dodávateľov.