NOVINKA

AL-KO HW 1300 INOX - 113249 - Domáca vodáreň

Cena s DPH:189.00 €EUR
Bez DPH:157.50 €
Doprava:4.90 €
Dodací termín: skladom
Sme autorizovaný predajca značky AL-KO AL-KO
Výrobca: AL-KO
Katalógové číslo: 113249

Viac informácií o produkte

S našou domácou vodárňou môžete vďaka inteligentnej elektronike, spoľahlivej technike čerpadlá a tlakovej nádobe s objemom 17 l bez námahy zásobovať váš dom alebo zavlažovacie zariadenie úžitkovou vodou. Domáca vodáreň HW 1300 INOX Classic je cenovo výhodný model s hlavou čerpadla z nerezovej ocele a plne automatickým režimom.

 

Vďaka výtlačné výške až 50 m a maximálnej sacej výške 8 m je vodáreň vhodná pre najrôznejšie využitie. Či už čerpáte vodu z nadzemného zásobníka, nádrže či studne, vodáreň AL-KO HW 1300 INOX Classic s dopravným množstvom až 5000 l je vždy okamžite pripravené na použitie. S motorom o výkone 1300 W a plne automatickou prevádzkou sa jedná o veľmi praktického pomocníka všade tam, kde je potrebné spoľahlivo zásobovať domácnosť či záhradu úžitkovou vodou. Efektívny sací systém vodárne HW 1300 INOX Classic sa postará o rýchle a bezproblémové uvedenie čerpadla do prevádzky.


Vstup a výstup z čerpadla má štandardný rozmer 1 ", pre pripojenie teda ľahko môžete použiť existujúce hadice či iné príslušenstvo.


Upozornenie: vodáreň nie je určená pre čerpanie pitnej vody, ale iba úžitkovej vody s max. Teplote 35 ° C. Ďalej nie je určené pre čerpanie slanej alebo znečistenej vody, alebo vody obsahujúcej agresívne chemické látky.

 

Technická špecifikácia

Výkon motora vo wattoch 1300 W
Značka AL-KO
Maximálna dopravná výška v m 50 M
Maximálny prietok l / h 5000
Maximálna sacia výška v m 9
Pohon čerpadla 1 poloha
Priemer tlakového potrubia G 1" (33,3 mm)
Hmotnosť netto v kg 18 KG
Tlakový spínač v baroch 2 BAR
Priemer sacieho potrubia G 1" (33,3 mm)
Tlakový spínač mechanicky
Akustický výkon LwA [dB (A)] 81
Kľúč na filter nie
Tlakový vypínač v baroch 3.8 BAR
Objem expanznej nádoby v l 17 L
Filter nie
Tlakomer manometer
Garant.hlučnosť LwA [db (A)] 83
Ochrana proti chodu nasucho nie

Recenzie

pridať recenziu
Tento produkt ešte nemá žiadné hodnotenie. Ak poznáte tento produkt pomožte ostatným zákazníkom a pridajte prvé hodnotenie.

Podobné produkty