Combi Care 38 E Comfort - 112800 - Elektrický prevzdušňovačCombi Care 38 E Comfort - 112800 - Elektrický prevzdušňovačCombi Care 38 E Comfort - 112800 - Elektrický prevzdušňovač

AL-KO Combi Care 38 E Comfort - 112800 - Elektrický prevzdušňovač

ideálny pre stredne veľké trávnaté plochy

Tento produkt už nie je v ponuke
Sme autorizovaný predajca značky AL-KO AL-KO
Výrobca: AL-KO
Katalógové číslo: 112800

Viac informácií o produkte

S elektrickým vertikutátorom AL-KO Combi Care 38 E Comfort môžete vo Vašej domácej záhrade pracovať potichu a bez výfukových plynov. Funkcia 3INONE: vertikutácia, prevzdušňovanie a zbieranie. Výška držadla sa dá niekoľkými pohybmi rúk nastaviť podľa Vašich osobných potrieb, vďaka čomu pracujete bez únavy a ergonomicky. Dodajte Vášmu trávniku zase vzduch na dýchanie a možnosť dobre prijímať výživné látky. 

Poháňaný je elektromotorom s výkonom 1 300 W, ktorý môže byť napájaný z domácej siete (230 V). Elektrický vertikutátor tak možno používať bez prestávky a Vy si ušetríte výmenu akumulátora resp. dopĺňanie paliva do vertikutátora.
Pri veľkej pracovnej šírke 38 cm a stále ešte kompaktnej konštrukcii zaručuje vertikutátor príjemnú prácu a rýchly postup práce aj na väčších trávnatých plochách.

Pracovnú hĺbku možno nastaviť centrálne v 5 krokoch. Vertikutačný valec má 14 robustných oceľových nožov, ktoré elektrickému vertikutátoru AL-KO Combi Care 38 E Comfort zabezpečujú dlhú životnosť.
Mach, burina a trávna plsť sa odstraňujú natrvalo.
V prípade potreby možno niekoľkými pohybmi rúk zameniť vertikutačný valec za prevzdušňovací valec s efektívnymi oceľovými pružinovými zubami , vďaka čomu môžete Váš trávnik jedným strojom nielen vertikutovať, ale ešte aj prevzdušňovať.

Voľné zadné kolesá zabraňujú tvorbe kôpok trávy a umožňujú lepšiu trakciu a pohodlný transport. All inclusive: prevzdušňovací valec a 55 l tkaninový zberný vak sú súčasťou dodávky stroja.

 

TECHNICKÉ PARAMETRE: 

Produktová rada AL-KO
Pracovná šírka prevzdušňovania: 37 cm
Pracovná šírka frézovania: 38 cm
Prevádzkový režim: Elektrické
Objem koša v litroch: 55
Frézovací valec 14 oceľových nožov
Prevzdušňovací valec: 24 oceľových pružín
Kosiace teleso: Plast PP
Pre trávnaté plochy do (v m²): 800
Nastavenie hĺbky centrálne, 5 polôh
Hmotnosť v kg cca.: 14

Podobné produkty