DOPRAVA ZDARMA

AL-KO SnowLine 700 E výkonná 2-stupňová snežná

Cena s DPH:1190.00 €EUR
Bez DPH:991.67 €
Doprava:Doprava zadarmo
Dodací termín: 3 dni
Sme autorizovaný predajca značky AL-KO AL-KO
Výrobca: AL-KO
Katalógové číslo: 112931
Návod na použitie Snowline 700 E

Viac informácií o produkte

Povedzte snehu zbohom - s novou snehovou frézou SnowLine 700 E ste na zimu pripravení.Veľké kolesá s hlbokým dezénom sa postarajú aj v nepriaznivých podmienkach o optimálnu trakciu a ľahkú manévrovateľnosť. So 6 rýchlosťami vpred a 2 vzad možno navyše pohodlne regulovať pojazdovú rýchlosť. Výkonný motor snehovej frézy ponúka vďaka technológii OHV s ventilmi uloženými navrchu vynikajúcu účinnosť, ktorá sa prejavuje vyšším výkonom a nižšou spotrebou. Odpratávanie snehu bez námahy. Sneh možno odhadzovať až do vzdialenosti 15 m cez otočný vyhadzovací komín. Komfortná obsluha, vďaka kompaktnému kokpitu s integrovanými svetlometmi možno všetky ovládacie prvky ľahko dosiahnuť. Vyhrievané rukoväte.

 

Technické parametre:

 

Motor 7,8 kw / 375 ccm
Pracovná šírka 70 cm
Systém štarovania Bowden / elektricky 230 v
Pracovné stupne 2-stupňová
Max.vzdialenosťvyhadzovania 15 m
Rýchlosti / pohon 6 vpred / 2 vzad gumené kolesá
Objem nádrže 6,5 l
Svetlomety Áno
Vyhrievané rukoväte Áno
Hmotnosť 118 kg

 

VAŠE VÝHODY

 

 
Komfrotná obsluha

KOMFROTNÁ OBSLUHA

Vďaka kompaktnému kokpitu s integrovanými svetlometmi sú všetky dôležité páky a vypínače v dosahu,pri niektorých modeloch dokonca s vyhrievanou rujkoväťou.

Vynikajúca spotreba

VYNIKAJÚCA SPOTREBA

Výkonné motory vybavené technológiou OHV s ventilmi uloženými navrchu zaručujú vynikajúcu účinnosť, ktorá sa prejavuje vyšším výkonom a menšou spotrebou.

Bezpečný  a stabilný chod

BEZPEČNÝ A STABILNÝ CHOD

Veľké kolesá s hlbokým dezénom prípadne pásové pojazdové zariadenie ( 760TE ) sa postarajú aj v nepriaznivých podmienkach o optimálnu trakciu a výbornú manévrovateľnosť. Až 6 rýchlostí vpreda 2 vzad navyše umožňuje pohodlne regulovať rýchlosť pojazdu podľa potreby.

 

 

 

Tovar na objednávku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Recenzie

pridať recenziu
Tento produkt ešte nemá žiadné hodnotenie. Ak poznáte tento produkt pomožte ostatným zákazníkom a pridajte prvé hodnotenie.

Podobné produkty